queb bakery whatsapp iletişim
+90 (212) 458 08 80

Sultanahmet'te Eşsiz Kahvaltı Deneyimi

Bir gidenin bir daha vazgeçemeyip müdavimleri arasına katılacağı, İstanbulluların ve yerli-yabancı turistlerin gözde mekânı Queb Lounge'da, Sultanahmet’te eşsiz bir kahvaltı yapmak müthiş bir deneyim kazandırıyor.

İstanbul’un kalbi Sultanahmet bölgesinde bir yanda Sultanahmet Camii bir yanda Ayasofya Müzesi bir yanda da İstanbul boğazının muhteşem manzarası ile büyüleyen, usta aşçıların ellerinden çıkan kahvaltılarıyla mest eden bir de üstüne üstlük güler yüzlü çalışanlarıyla mutlu eden bir mekândır, Queb Lounge.

Güler yüzlü personeli, Sultanahmet, Ayasofya ve İstanbul Boğazı’nın eşsiz panoramik manzarası, muhteşem konsepti ve leziz tatları ile kahvaltı denince Sultanahmet’te akla gelen teras kafelerden birisi olan Queb Lounge, keyifli bir hafta sonu kahvaltısı, vakit bulup gidebilenler için güzel bir hafta içi sabahı ve sevdikleriyle güzel vakit geçirebilecekleri bir mekân. Siz de Sultanahmet’in bu eşsiz kahvaltı mekânını keşfetmek için Queb Lounge’a davetlisiniz.

Usta Aşçıların Ellerinden Sultanahmet'te Eşsiz Kahvaltı

Mekanın eşsiz manzarası ve güler yüzlü çalışanları dışında beğenilen diğer bir yanı da enfes kahvaltılıklarıdır. Çeşit çeşit reçeller, sıcacık ve taze atıştırmalıklar, peynirler, sınırsız çay, zeytinler, menemen, yumurta ve dahası burada serpme kahvaltı olarak servis ediliyor. Kahvaltının ardından müthiş İstanbul manzarasına karşı kahve keyfi yapmak da bu mekanın müşterilerine sunduğu diğer biz hizmet.

Eşsiz Manzara İle İstanbul’u Seyre Dalın

Queb Lounge, Sultanahmet Camii ve Ayasofya Müzesinin yanı başında, İstanbul Boğazını muhteşem bir açıdan görecek şekilde konumlandırılmış. Manzaranın eşsiz görüntüsü, Sultanahmet’in huzurlu atmosferiyle buluşunca ortaya çok keyifli dakikalar çıkıyor. Şık dekorasyonu ve iç dizaynı ile kahvaltı keyfiniz bitmek bilmeyecek. Konum açısından turistlerin yoğunlukta olduğu bu güzide restorantta sizlerde rezervasyon yaparak yerinizi ayırtabilirsiniz.

Özetle Queb Lounge, Sultahahmet’in eşi benzeri görülmeyen atmosferi eşliğinde, martıların çığlıklarının boğazın esintisine karıştığı bir konumda, taze lezzetleri konuklarına sunan, eşsiz bir kahvaltı deneyimi yaşamayı sağlayan, özellikle hafta sonu kahvaltılarının ilk tercihlerinden olan çok keyifli bir mekan. Yolunuz düştüğünde, fırsatınız olduğunda ve sevdiklerinizle keyifli bir kahvaltı yapmak istediğinizde mutlaka uğramanız gereken bir yer. Haftanın her günü açık olan işletme siz değerli misafirlerini bekliyor.