queb bakery whatsapp iletişim
+90 (212) 458 08 80

En İyi İstanbul Restaurant

İstanbul restaurant seçenekleri yerli ve yabancı turistler için bazı durumlarda kafa karıştırıcı olabilir. Sultanahmet bölgesinde bulunan İstanbul restoranları arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. 

İstanbul; tarihi, mimarisi ve inanılmaz yemek kültürü gibi bir çok katmanın birbirini beslediği muhteşem bir şehirdir. Yiyecek tutkunu İstanbulluların yanı sıra birçok yerli ve yabancı turistte fırsat buldukları her an en iyi İstanbul Restaurant deneyimi için kendilerini sokaklarda buluyorlar.

Bu arayıştaki birçok insan yemeklerini yerken eşsiz İstanbul tarihi, kültürü ve İstanbul manzaralarının tadını çıkarmak istiyor. Tabi ki şehrin büyüleyici manzarası lezzetli bir yemekle birleşmeli. Bu herkesi memnun edecek bir şeydir. İstanbul'da restoran ararken göz önünde bulundurulması gereken bir noktadır bu. Şehir manzarası ruhumuzu beslerken aynı anda midemizin de lezzetli yemeklerle beslenmesi gerekir.

Queb Lounge 360 Istanbul Restaurant

"İstanbul'da en iyi resturant" gibi bir sorgu ile gidecek mekan arıyorsanız mutlaka Queb Lounge Restaurant'ı deneyimlemelisiniz. Tüm beklentilerinize yanıt vermek amacıyla hizmet sunan Queb Lounge Restaurant, lezzetli yemekleri ve eşsiz manzarası ile İstanbul Restaurant olarak Sultanahmet bölgesinde hizmet veriyor.

Queb Lounge, Sultanahmet'teki benzersiz konumuyla bir tarafta; tüm dünyanın hayranı olduğu tarihi Ayasofya manzarasını, diğer tarafta Osmanlı padişahı I. Ahmed tarafından yaptırılan İstanbul tarihi yarımadasının gözdesi Sultanahmet Camii manzarasını ve bunların yanı sıra İstanbul'un göz bebeği mavisi İstanbul Boğaz manzarasını misafirlerinin gözleri önüne seriyor.

Tüm bu muhteşem manzaraları en güzel açıdan panoramik olarak sunan mekan, en gözde İstanbul Restaurant konumuna sahip olduğunu misafirlerinin desteğiyle kanıtlamıştır.

Queb Lounge konumu ve manzarası dışında; değerli misafirleri için hazırladığı leziz ve bir o kadar cep dostu akşam yemeği paketleri, misafirlerine özel olarak konfor ve rahatı yaşatarak güven içinde restauranta ulaşımı sağladığı Vip Transfer aracı, lezzetli Serpme Kahvaltı, Grup Buluşmaları ve Çalışma Ortamı imkanı ilede gönüllerde taht kuruyor.

queb lounge istanbul restaurant

Queb Lounge 360 İstanbul Restaurant'ın muhteşem manzarası ile tarihi yarımada Sultanahmet'in gözde mekânında sevdiklerinizle grup buluşmaları planlayabilir, İstanbul Boğazın'ın yanı başında kahvaltınızı yapabilir, iç açıcı manzarası ve eksiksiz hizmeti ile restaurantı verimli bir çalışma ortamı olarak değerlendirebilir veya sevdiklerinizle keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Bu muhteşem İstanbul Restauranta ulaşımda bir hayli kolay! Sultanahmet tramway hattına sadece yürüme mesafesi olan Queb Lounge uzaktan gelecek olan misafirleri için özel Vip transfer aracı ile konfor ve güven içinde restaurant'a ulaşımı sağlamaktadır.

İstanbul'un en güzel Restaurant deneyimini yaşamak için Queb Loung'a misafir olmak istiyorsanız rezervasyonunuzu oluşturmakta geç kalmayın!