queb bakery whatsapp iletişim
+90 (212) 458 08 80

Blog

İstanbul’da Ziyaret Edilmesi Gereken Mekanlar

İstanbul, geçmişte ve günümüzde sıklıkla ziyaret alan nadide güzellikte şehirlerden biridir. Burada tarihi birçok olaya tanıklık etmesi ve...

Okumaya devam et

Boğaz Manzaralı Teras Cafeye Davetlisiniz

Teras cafe olarak hizmet vermekte olan Queb Lounge, Sultanahmet’te farklı bir mekân deneyimi yaşamak isteyen ziyaretçilerini ağırlamaktadır.

Okumaya devam et

Yazın En Çok Tercih Edilen İçecekler Queb Lounge'da

Yaz aylarında soğuk ve serinletici içecekler sıklıkla tercih edilmektedir. En sevdiğiniz içecekleri Queb Lounge'da bulabilirsiniz.

Okumaya devam et

Sultanahmet’te Gezilecek Yerler

İstanbul’u tanımak için öncelikle ilk gezilmesi gereken yer Sultanahmet’tir. Sultanahmet’te gezilecek yerler şu şekilde sıralanabilir.

Okumaya devam et

İstanbul’da Restaurant Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstanbul’da restaurant seçimi yapmak, sadece lezzetli yemek yemek için değil bu eşsiz şehrin tadını çıkarmak için de oldukça...

Okumaya devam et

Keyif Veren İçeceğimiz Çayın Tarihine Yakından Bakalım

Çay, Türkiye'de en çok tüketilen içeceklerdendir. Nüfusun büyük bir kısmı çay içmeyi resmen bir alışkanlık haline getirmiştir.

Okumaya devam et

İstanbul Boğazı Manzaralı Restaurant

Boğaz manzaralı bir masada yemek yemek istemez misiniz? İstanbul Boğazı manzaralı Queb Lounge Restaurant sizin için unutulmaz olacaktır.

Okumaya devam et

En İyi İstanbul Restaurant

Yiyecek tutkunu İstanbul'luların yanısıra birçok yerli ve yabancı turistte fırsat buldukları her an en iyi İstanbul Restaurant deneyimi...

Okumaya devam et

Sultanahmet'te Eşsiz Kahvaltı Deneyimi

Sultanahmet kahvaltı yapmak için İstanbul'un en güzel yerlerinden biridir. Sultanahmet'te güne keyif dolu bir kahvaltı ile başlamayı kim...

Okumaya devam et

Sultanahmette Gezilecek Turistik Yerler

Sultanahmet bölgesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya Camii, Sultanahmet Camii, Hipodrom ve Yerebatan Sarnıcı gibi popüler turistik mekanlara sahiptir. 

Okumaya devam et