queb bakery whatsapp iletişim
+90 (212) 458 08 80

Sevgililer Günü'nde En İyi Restoranı Tercih Edin

Sevgililer Günü’nde iyi bir restoranda yemek yemekten daha iyi ne olabilir? Boğaz'ın ve İstanbul silüetinin harika manzarası eşliğinde dışarıda keyifli bir yemek yemek... İşte harika deneyim diye buna denir.

Romantik bir randevu için mükemmel bir ortam oluşturan en iyi manzaralı İstanbul restoranı mı arıyorsunuz? Bu muhteşem şehirde Sevgililer Günü kutlamak için pek çok seçenek mevcut. Ancak, şehrin kalbinde yani Sultanahmet’te restoran arıyorsanız ve büyüleyici bir manzaranın da sevgilinizi etkileyeceğini düşünüyorsanız… En iyi tercihiniz Queb Lounge 360 Sultanahmet Restaurant olacaktır.

Queb Lounge’da sadece yemeğin tadını çıkarmakla kalmayacak, aynı zamanda aşıkların şehri olan İstanbul’un enfes manzarasına 360 derece panoramik bir şekilde bakacaksınız. Bu manzara ile aşkınızın zirveye çıkacağından eminiz.

İstanbul Boğazı, Ayasofya, Sultanahmet ve İstanbul şehir manzarası… Gün başlangıcında leziz bir serpme kahvaltı, gün içinde ve gece yarısına kadar da damak zevkinize göre et, balık, salata ve atıştırmalık servisleri. Dilediğiniz yemekleri yerken size İstanbul’un kalbi Tarihi Yarımada’nın size eşlik ettiğini hissedeceksiniz.

Muhteşem İstanbul manzarasının keyfini çıkarmak için Queb Lounge'da hemen rezervasyon yapın.

İstanbul Boğazı Manzarasına Aşık Olacaksınız

Boğaz manzarasını seyrederken Marmara Denizi'nden günlük taze tutulmuş balıkların, özenle pişirilmiş et yemeklerinin ve soğuk, sıcak içeceklerin tadını çıkarın.

Sevgiliniz için en özel günlerden birisi olan Sevgililer Günün’de, Queb Lounge’da keyifli bir akşam yemeği fırsatını kaçırmayın. Teras manzarası ile İstanbul'u bir kez daha izleyin. İstanbul'un kalbinde yer alan teras restoran, Sultan Ahmet Camii, Ayasofya ve Marmara Denizi manzarası ile büyülü bir ambiyansa sahip. Fotoğrafçıların ve İnstagram kullanmayı seven insanların ilgi odağı olan bir manzara…

Bu göz doyuran ve aşkınızı artıracak olan manzaranın sizi büyülemesine izin verin.

Queb Lounge’ı ziyaret etmesem İstanbul seyahatim yarım kalırdı, diyen birçok misafirimiz oldu. “Çünkü İstanbul buradan fevkalade görünüyor” Sizin de bu manzarayı seveceğinizden eminiz.

Boğaz'ı, Topkapı Sarayı'nı, Ayasofya'yı ve Sultanahmet Camii'ni ve tarihi bir çok mekanı keşfedebileceğiniz bir yer: Sultanahmet. İstanbul’un merkezi ve tarihin kalbi olan bir yer. Tüm bu turistik mekanları gezdikten sonra panoramik bir şekilde İstanbul manzarasını finale saklayabilirsiniz.

Serpme Kahvaltı Keyfi

Sevgililer Günü dendiğinde genellikle akşam yemeği için planlar yapılır. Ancak bu özel günü, günün ilk saatlerinden itibaren özel kılmak da isteyebilirsiniz. İyi bir kahvaltı ile güne başlamak harika bir deneyim olacak.

Güzel bir güne başlamanın yolu hiç şüphesiz kahvaltıdan geçer. Queb Lounge Restaurant, kahvaltıya verdiğiniz önemi çok iyi bilen bir restorandır. Haftanın her günü serpme kahvaltı keyfini İstanbul manzarası eşliğinde yaşayabilirsiniz. Bu deneyimi kaçırmayın deriz.

serpme kahvaltı