queb bakery whatsapp iletişim
+90 (212) 458 08 80

İstanbul'da Evlilik Teklifi Mekanı

Evlilik teklifi, hayatınızın dönüm noktalarından birisidir ve belki de en önemlisidir. Hayatlarınızı birleştireceğiniz ve mutlu bir yuva kuracağınız güne ilk adımdır evlilik teklifi. Sevgilinizi şaşırtmak ve en beklemediği anda bu teklifi yapmak oldukça tercih edilen bir yöntem. Belki şık bir akşam yemeği esnasında, belki huzurlu bir arkadaş buluşması ortamında... Bu oldukça heyecanlı iş için güzel ve kusursuz bir organizasyon gerekli tabi ki. Burada da yardımınıza evlilik teklifi mekanları yetişiyor.

Evlilik teklifi mekanları arıyorsanız size eşsiz bir önerimiz var. Sevgilinizi İstanbul’un en iyi lokasyonunda, 360 derece boğaz manzarasında, kusursuz bir masada şaşırtmak istemez misiniz? Queb Lounge olarak sizi ağırlamaktan ve en heyecanlı gününüzde size yardım etmekten zevk alacağız.

En Şık Evlilik Teklifi Mekanı

Evlilik teklifi mekanı seçimi çok önemlidir. Çünkü üzerinden ne kadar çok zaman geçse de unutulmayacak bir anı için uğraşıyorsunuz. Ve ilişkiniz için en önemli dönüm noktasındasınız.

Evlenme teklifi sürecinde romantik bir mekan seçimi alacağınız cevabı bile etkileyebilir; bunu unutmayın. Bu sebeple mekan ve restoran seçiminde bir hayli titiz olmak isteyebilirsiniz.

Queb Lounge 360 Restoran evlilik teklifi mekanları içinde hem eşsiz lokasyonu hem de hizmet kalitesi ile fark yaratmaktadır. İstanbul’un en şık restoranlarından birisinde bu unutulmayacak anı gelin birlikte ölümsüzleştirelim.

Evlilik Teklifinden Önce Bunları Mutlaka Önemseyin!

- Sevgiliniz nelerden hoşlanır?

- İlişkinizde önemli olan şarkılarınız hangileridir?

- Evlilik teklifi anınızı şık bir restoranda baş başa romantik bir akşam yemeğinde yapmak ister misiniz?

- Ne tür bir müziğin evlilik teklifi anınıza eşlik etmesini istersiniz?

 

Şık Bir Akşam Yemeği Eşliğinde Evlilik Teklifi

Sevgilinizin gözlerinin içine bakarak, şık bir akşam yemeğinde evlilik teklifi yapmak oldukça zarif bir tercihtir. Bu tercihiniz için İstanbul’un kalbi niteliğinde olan Sultanahmet’te bulunan en şık mekanlardan olan Queb Lounge 360 Restaurant’ta yer ayırtabilirsiniz. Mekanımızda evlilik teklifi için özel sunulmuş sürpriz hizmetler de bulunuyor.

Loş ve romantik bir ortam, özel süsleme, pasta, mum, müzik, konfeti gibi ayrıntılar restoranımızın evlilik teklifi planınız için sunduğu hizmetlerden bazılarıdır. Web sitemizdeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle ileitşime geçebilir ve evililik teklifi planlaması hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Queb Lounge konumu ve manzarası dışında; değerli misafirleri için hazırladığı leziz ve bir o kadar cep dostu akşam yemeği paketleri, misafirlerine özel olarak konfor ve rahatı yaşatarak güven içinde restauranta ulaşımı sağladığı Vip Transfer aracı ile evilik teklifi sürecinde sizin en büyük yardımcınız.